TEK DEVRE DERS ÇALIŞMA PROGRAMI

Sevgili öğrenciler 2021 LGS’ye az bir süre kala tüm mücadele devam etmektedir. Yayımlanan kılavuzda da dikkat edeceğiniz herhangi bir değişiklik gündeme gelmemiştir. Sınav 6 Haziran tarihinde yapılacak olup 30 Haziran..

TEK DEVRE DERS ÇALIŞMA PROGRAMI

Sevgili öğrenciler 2021 LGS’ye az bir süre kala tüm mücadele devam etmektedir. Yayımlanan kılavuzda da dikkat edeceğiniz herhangi bir değişiklik gündeme gelmemiştir. Sınav 6 Haziran tarihinde yapılacak olup 30 Haziran 2021 tarihinde ise sonuçlar açıklanacaktır. Sizlere bu süreçte yardımcı olabilme adına yedi24rehberlik.com ailesi olarak güncel bilgilerle sizlerle olmaya devam edeceğiz. Ders çalışma programları sizlere yol gösterici olacaktır, yapmış olduğumuz programlar sizlere yol gösterecektir ancak kesin yazılı kurallar değillerdir, tabii ki kendinize uygun şekilde revize edebilirsiniz.

Bu sayfamızda, sizlere özel olması amacıyla okul programı tek devre olan öğrencilerimize özel program hazırlanmıştır. Bir psikolojik danışman olarak, ders çalışma programının saatlere bağlı kalması taraftarı olmamamla birlikte bazı öğrencilerimizin saatle çalışma alışkanlıkları kazanmaları ve bu doğrultuda gelişim gösterdikten sonra saatleri bırakarak nitelik olarak ders çalışmayı etkin hale getirmelerini amaçlamaktayım.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL